اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 21
    کد: 168769
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۱/۲۷

    مدیریت شهری منطقه هشت در مسیر تحول و پویایی

    اقدامات گسترده اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هشت
    مدیریت شهری منطقه هشت در مسیر تحول و پویایی

    به گزارش روابط عمومی شهردادری منطقه هشت : شهردار منطقه هشت با ارائه گزارش عملکرد اداره خدمات و محیط زیست شهری در چند ماهه اخیر بیان داشت : مدیریت شهری منطقه هشت به عنوان یکی از ضرورت های زندگی شهرنشینی در جهت بهبود محیط زیست شهری و ارتقای کیفی و کمی خدمات شهری که امروزه به اصل سنجش رفاه عمومی شناخته می شود ، اقدامات موثری انجام داده است .
    دکتر حجت فرقانی با اشاره به تلاش اداره خدمات شهری در ۳۶۵ روز سال،۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز خاطر نشان ساخت : هدف و اولویت مدیرت شهری در خدمات رسانی به شهروندان بهبود خدمات شهری ، تامین رفاه وآسایش عمومی و حرکت به سوی ایجاد شهری سالم ، زیبا و ایمن است .
    در ادامه رئیس اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هشت اضافه نمود : با هدف ارتقای سطح ایمنی بهداشت شخصی پاکبانان اداره خدمات شهری منطقه هشت اقدام به واکسیناسیون کلیه پاکبانان بر علیه سه بیماری دیفتری ، کزاز ، و هپاتیت ب با همکاری مرکز بهداشت ثامن ، در چهار مرکز بهداشتی به نام های(مرکز خدمات سلامت امام خمینی-پایگاه آیت ا... خامنه ای-پایگاه باب الحوائج-پایگاه شهید فهمیده نموده است همچنین با هدف ارتقای سطح نظم عمومی شهر و زیبایی بصری معابر عملیات ساماندهی سد معبر و جمع آوری سایبان های و بنر های نازیبا خیابان های سرشور و چهنو صورت پذیرفته است . دکتر جلال بیوکی ساماندهی اصناف پرزباله در راستای کاهش آلودگی محیطی را اقدام دیگر این اداره دانست و بیان نمود : با هدف مدیریت پسماند تولیدی شهروندان و اصناف و در راستای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی قرارداد جمع آوری ازباله اصناف خاص در سطح معابر منطقه هشت منعقد و جاری گردیده است .
    وی در پایان تجهیز آبسردکن های سطح منطقه اعم از مشارکتی و به سیستم ارت و محافظ جان به منظور ایمن سازی شرایط بهره برداری از تاسیسات شهری را در راستای اهداف والای شهروند مدارانه مدیرت شهری دانست و گفت : ارتقای کمی و کیفی خدمات به شهروندان هدف نهایی مدیرت خدمات شهری است .

     

    تعداد بازدید: 21
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر