اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 32
    کد: 169925
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۱۲
    با هدف ارتقاء کیفیت محیط شهری صورت می‌پذیرد؛

    رنگ‌آمیزی 142 هزار مترطول از جداول منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از رنگ‌آمیزی 142 هزار مترطول جداول منطقه در طرح استقبال از بهار 98 با هدف زیباسازی محیط شهری، شادابی و نشاط شهروندان و مسافران نوروزی خبر داد.
    رنگ‌آمیزی 142 هزار مترطول از جداول منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه هشت با بیان مطلب فوق افزود: طرح استقبال از بهار با رویکرد شهروند مداری و به منظور توسعه و ارتقاء سطح خدمات به شهروندان، پاسخگویی به نیازهای آنان در قالب برنامه های فنی و عمرانی،‌ حمل و نقل و ترافیک، ‌خدمات شهری،‌ فرهنگی و اجتماعی و بر اساس نیازسنجی های به عمل آمده در محدوده جغرافیایی منطقه هشت و با تعامل و مشارکت شهروندان عملیاتی گردیده است.
    دکتر فرقانی در ادامه اظهارداشت: نظارت و تسریع در فرآیند اجرای پروژه های عمرانی استقبال از بهار، ارتقاء کیفیت محیط شهری و رفع آلودگی‌های بصری مانند پاکسازی و پیرایش سطوح نازیبای شهری، نظارت بر حریم حرم رضوی در راستای زیبا سازی و پاکسازی و ساماندهی منظر شهری، ارائه خدمات و نظارت فراگیر به صورت تمام وقت در سطح منطقه از جمله اقدامات شهرداری منطقه هشت در طرح استقبال از بهار 98 است که با ارزیابی و شناسایی انجام شده در دستور کار قرار گرفته است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه8 دکتر حجت فرقانی شهردار منطقه از فعالیت‌های خدمات شهری ازجمله رنگ‌آمیزی 142 هزار متر طول جداول در این منطقه خبر داد و گفت: علاوه‌بر رنگ‌آمیزی جداول و رفع نقص، مرمت و رنگ‌آمیزی و شستشوی تابلوهای معابر و مستحدثات شهری انجام شده است. فرقانی افزود: رفع نازیبایی‌های سطح منطقه با اولویت معابر اصلی شهر موارد رفع سد معبر در تمام معابر و میادین انجام شده است. وی ادامه داد: برای پیشگیری از حوادث، رعایت نکات ایمنی، رفع خطر بناها و ‌دیوارهای خطرساز در سطح منطقه انجام شده است.
    فرقانی با اشاره به فعالیت‌های حوزه خدمات شهری افزود: رفع نقص و راه‌اندازی آب‌سردکن‌ها و آبخوری‌ها قبل از فرارسیدن نوروز، پیگیری و رفع نواقص و افزایش ساعات فعالیت سرویس‌های بهداشتی مشارکتی و عمومی و استفاده از خوشبوکننده در آن‌ها، از دیگر اقدامات این حوزه بوده است.
    از نکات برجسته اقدامات اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هشت در استقبال زا بهار 98 استفاده از لباس متحد الشکل و رعایت ضوابط ایمنی و اطلاع رسانی در اکیپ های رنگ آمیزی ، احیا سقا خانه در معابر اصلی منطقه مانند خیابان امام رضا (ع) ، اسید پاشی و سنگ سابی به منظور زیبا سازی و بکار گیری مجدد و پاکسازی و امحا پوستر و برچسب نصب شده بر در منازل سطح منطقه که موجب ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان گردیده است نام برد .
     

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر