اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 30
    کد: 171296
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
    در آستانه سال جدید و در راستای اقدامات استقبال از بهار 98 :

    ورک شاپ و نمایشگاه صنایع دستی پاتوق تجربه در بوستان کوهسنگی

    ورک شاپ و نمایشگاه پاتوق تجربه بوستان کوهسنگی، مکانی برای گردآوری هنرمندان خلاق و انتقال تجربه به یکدیگر و شناساندن هنرهای دستی به شهروندان
    ورک شاپ و نمایشگاه صنایع دستی پاتوق تجربه در بوستان کوهسنگی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت شهردار منطقه8 با اعلام خبر بر پایی نمایشگاه «پاتوق تجربه» در بوستان کوهسنگی بیان داشت : : این نمایشگاه به همت شهرداری منطقه8 و معاونت اجتماعی و مشارکت‌ها در حالی برگزار می‌شود که در هر غرفه با حضور هنرمندان و جوانان علاقه‌مند به صنایع دستی، علاوه‌بر فروش، آموزش و انتقال تجربه به یکدیگر و آشنایی جوانان با هنرهای اصیل ایرانی و انواع کارآفرینی انجام می‌شود.
    شهردار منطقه8 توضیح می‌دهد: نمایشگاه پاتوق تجربه با رویکرد آموزش و انتقال تجارب هنرمندان برپا شده است. در نمایشگاه این امتیاز را به هنرمندان داده‌ایم تا در قبال آموزش به شهروندان فروش صنایع دستی هم داشته باشند .
    دکتر فرقانی یادآور می‌شود: هدف ما تولید ملی و آموزش صنایع داخلی و هنرهایی است که مختص فرهنگ خودمان است. برای همین آموزش هنرهای دستی به صورت رایگان به شهروندان و کارگاه های آموزش صنایع شاخصی مانند چرم دوزی، سفالگری و نقاشی روی سفال ، دوخت لباس سنتی و نقاشی روی پارچه، معرق کاشی ،کار با خمیر ، فردبافی، عروسک بافتنی و قلاب بافی، صنایع چوب، گلاب گیری، مزاج شناسی، سرمه دوزی و پته دوزی آموزش می‌دهیم و عرضه می‌کنیم.
    شایان ذکر است ورک شاپ و نمایشگاه صنایع دستی پاتوق تجربه در بوستان کوهسنگی با بر پایی 24 غرفه در محل گرادیان بوستان بزرگ کوهسنگی برگزار میگردد.

    تعداد بازدید: 30
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر