اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 24
    کد: 172240
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
    شهردار منطقه هشت با اعلام نتایج ارزیابی طرح استقبال از بهار 98 بیان داشت :

    کسب رتبه برتر اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه هشت در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد

    سیاست اصلی مدیریت شهری مشهد در استقبال از بهار 98 شهروند مداری و توسعه و ارتقا سطح خدمت رسانی به شهروندان و زائران حریم قدس رضوی
     کسب رتبه برتر اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه هشت در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت حجت فرقانی بیان کرد: سیاست اصلی مدیریت شهری مشهد در استقبال از بهار 98 شهروند مداری و توسعه و ارتقا سطح خدمت رسانی به شهروندان و زائران حریم قدس رضوی و پاسخگویی به نیازهای این عزیزان همراه با صرفه جویی و خلاقیت می باشد. با بسیج مدیریت شهری شهرداری منطقه هشت در ایام نوروز توانسته ایم نیازهای شهر و خواسته های شهروندان را فراهم نموده و محیطی سرشار از شادابی و طراوت بهاری را به ارمغان آوریم. دکتر حجت فرقانی در ادامه خاطر نشان ساخت : شهرداری منطقه هشت در طرح استقبال از بهار 98 با تمام امکانات و ظرفیت‌های خود برنامه‌ریزی لازم را به منظور سرویس‌دهی و خدمات رسانی به شهروندان و زائران انجام داد.
    وی در ادامه افزود : با اعلام نتایج ارزیابی طرح استقبال از بهار 98 و با عنایت به به فرآیند نظارت و بازرسی و نظر سنجی های صورت گرفته شده اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هشت موفق به اخذ رتبه برتر در بین مناطق سیزده گانه شهرداری مشهد شده است.
    دکتر حجت فرقانی خاطر نشان ساخت: رنگ آمیزی جداول و رفع نازیبائیهای سطح منطقه با اولویت معابر اصلی ؛ امحاء پوسترها، نوشته ها و آثار تبلیغاتی، پرده ها از سطح معابر و خیابانها ؛ تعویض، تعمیر و نوسازی مبلمان شهری و پارکی ؛ رفع نقص، مرمت، رنگ آمیزی و شستشوی کلیه تابلوهای معابر، راهنمائی و رانندگی و علائم هشداردهنده و ..... همچنین ارائه خدمات گسترده در منطقه هشت شهری به عنوان هسته مرکزی پایتخت معنوی ایران اسلامی گوشه ای از مدیریت جهادی منطقه هشت در استقبال از بهار 98 بود که با پشتکار تمامی خدمتگزاران محقق گردید..

    تعداد بازدید: 24
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر