اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 67
    کد: 172241
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۱۹


    کسب رتبه دوم شهرداری منطقه هشت در استقبال از بهار 98

    شهرداری منطقه هشت با هدف ارتقای کیفیت محیط شهری مدیریت شهری منطقه هشت در طرح استقبال از بهار حائز رتبه دوم در حوزه مناطق گردید.
     کسب رتبه دوم شهرداری منطقه هشت در استقبال از بهار 98

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : طرح استقبال از بهار با رویکردشهروند مداری و به منظور توسعه و ارتقاء سطح خدمات به شهروندان ، پاسخگویی به نیازهای آنان در قالب برنامه های فنی و عمرانی،‌ حمل و نقل و ترافیک، ‌خدمات شهری،‌ فرهنگی و اجتماعی و بر اساس نیازسنجی های به عمل آمده در محدوده جغرافیایی منطقه هشت و با تعامل و مشارکت شهروندان اجرایی گردیده است.
    نظارت و تسریع در فرآیند اجرای پروژه های عمرانی استقبال از بهار + ارتقای کیفیت محیط شهری و رفع آلودگی‌های بصری مانند پاکسازی و پیرایش سطوح نازیبای شهری + نظارت بر حریم حرم رضوی در راستای زیبا سازی و پاکسازی و ساماندهی منظر شهری + ارائه خدمات و نظارت فراگیر بصورت تمام وقت در سطح منطقه از جمله اقدامات شهرداری منطقه هشت در طرح استقبال از بهار 98 بوده است که با ارزیابی و کارشناسی انجام شده حائز رتبه دوم در حوزه مناطق سیزده گانه گردیده است.
    شهردار منطقه هشت افزود : فرآیند خدمت رسانی مدیریت منطقه 8 نشان دهنده اشراف و شناخت کامل بر این نقطه استراتژیک شهری است .اجرای همزمان پروژهای عظیم عمرانی از قبیل پیاده رو سازی خیابان بهار و کوهسنگی و احداث بوستان محلی سرشور در هسته مرکزی شهر قدرت ؛ تخصص و نظارت دقیق را می طلبد که نتایج حاصله موید همین امر می باشد.
    دکتر حجت فرقانی هدف اصلی از اقدامات انجام شده را ارتقاء رضایتمندی شهروندان و ایجاد محیطی نشاط بخش و چشم نواز برای آنان دانست و بیان داشت : ستاد استقبال از بهار شهرداری منطقه هشت از ابتدای بهمن ماه آغاز به کار کرده است و با برپایی سلسله نشست هایی با حضور مسئولان و کارشناسان منطقه، به بررسی اقدامات سال های اخیر و ارائه راهکار و ایده های نو و نحوه اجرای صحیح آن پرداخته است .
    بسیج تمامی توان مدیریت شهری برای اجرای صحیح طرح استقبال از بهار علوی 98 و استقبال بی شائبه شهروندان و زائران، نشان از رضایت مخاطبین از چگونگی انجام این طرح داشته است .

    تعداد بازدید: 67
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر