اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 41
    کد: 173283
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
    در راستای رفع مشاغل کاذب و با هدف ساماندهی سیما و منظر شهری صورت پذیرفت؛

    جمع‌آوری 824 متکدی طی سال 97 در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از جمع‌آوری 824 متکدی طی سال 97 در منطقه خبر داد.
    جمع‌آوری 824 متکدی طی سال 97 در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از جمع‌آوری 824 متکدی طی سال 97 در منطقه خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی با بیان این مطلب اظهار کرد: رفع معضل تکدی‌گری و پیشگیری از آسیب‌های ناشی از آن یکی از اموری است که مورد توجه قرار دارد. به همین منظور گشت‌هایی به صورت شبانه‌روزی نسبت به پاکسازی و جمع‌آوری متکدیان و کارتن خواب‌ها از سطح منطقه 8 مشهد اقدام می‌کنند.
    وی افزود: منطقه 8 مشهد یکی از ورودی‌های اصلی شهر محسوب می‌شود و منطقه‌ای زائرپذیر است لذا متکدیان با روش‌های مختلف سعی در بدست آوردن حس ترحم افراد نسبت به خود و جلب کمک آن‌ها دارند و مردم نیز از سر دلسوزی و بر اساس دستورات دینی در خصوص حمایت از فقرا، هر روزه مقادیر زیادی پول به آن‌ها کمک می‌کنند که با توجه به اینکه سازمان بهزیستی و کمیته امداد متولیان حمایت از قشر محروم جامعه هستند و در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند.
    شهردار منطقه 8 مشهد عنوان کرد: پیشنهاد می‌شود افراد در صورت تمایل به حمایت از نیازمندان، کمک‌های خود را به این سازمان‌ها داده و از ارائه کمک‌های مستقیم به متکدیان خودداری نمایند.
    وی تصریح کرد: بدیهی است در صورت تداوم کمک‌های مستقیم، نه تنها مشکلی از متکدیان حل نشده، بلکه متکدیان جدید که همان فرزندان آن‌ها هستند نیز وارد این عرصه می‌شوند.
    شهردار منطقه 8 مشهد با اشاره به جمع‌آوری 824 متکدی از ابتدای سال تاکنون در سطح منطقه، گفت: این تعداد متکدی شامل 519 نفر مرد، 288 نفر زن و 17 کودک می‌باشد که همگی پس طی مراحل به خانه سبز و بهزیستی تحویل شده‌اند.
    ‎‏شهردار منطقه 8 مشهد جلب رضایت شهروندان را مهم‌ترین اصل در انجام فعالیت‌های شهرداری عنوان و تصریح کرد: به صورت منسجم و تیمی، واحد رفع سد معبر منطقه با همکاری کلانتری پایانه مسافربری و امام رضا(ع) و در راستای پاکسازی محیط شهری و افزایش احساس امنیت شهروندان از هرگونه نازیبایی و ناهنجاری‌های ناشی از تکدی‌‌گری در اماکن عمومی، تقاطع‌ها، بوستان‌ها و معابر وارد عمل شدند.
    شهردار منطقه 8 مشهد از شهروندان خواست برای تحقق شهری امن، سالم و زیبا با نیروهای رفع سد معبر شهرداری منطقه 8 مشهد همکاری لازم را داشته باشند.

    تعداد بازدید: 41
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر