اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 35
    کد: 173583
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
    شهردار منطقه هشت :

    سیاست اصلی مدیریت شهری مشهد شهروند مداری و ارتقای کیفیت محیط شهری

    به همت اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه هشت و در راستای خدمت رسانی بهتر به زائرین و مجاورین صورت پذیرفت : کسب رتبه برتر اداه خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هشت در ارزیابی عملکرد سه ماهه چهارم
    سیاست اصلی مدیریت شهری مشهد شهروند مداری و ارتقای کیفیت محیط شهری

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت حجت فرقانی بیان کرد: سیاست اصلی مدیریت شهری مشهد شهروند مداری و توسعه و ارتقا سطح خدمت رسانی به شهروندان و زائران حریم قدس رضوی و پاسخگویی به نیازهای این عزیزان همراه با صرفه جویی و خلاقیت می باشد. با بسیج مدیریت شهری شهرداری منطقه هشت توانسته ایم نیازهای شهر و خواسته های شهروندان را فراهم نموده و محیطی پاکیزه و سالم را به ارمغان آوریم. دکتر حجت فرقانی در ادامه خاطر نشان ساخت : شهرداری منطقه هشت در طرح ارزیابی معاونت خدمات محیط زیست شهری با تمام امکانات و ظرفیت‌های خود برنامه‌ریزی لازم را به منظور خدمات رسانی به شهروندان و زائران انجام داد.
    وی در ادامه افزود : با اعلام نتایج ارزیابی و با عنایت به به فرآیند نظارت و بازرسی و نظر سنجی های صورت گرفته شده اداره خدمات و محیط زیست شهری شهرداری منطقه هشت موفق به کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد سه ماهه چهارم 1397 در بین مناطق گردیده است .
    دکتر حجت فرقانی خاطر نشان ساخت: اداره خدمات شهری منطقه هشت با رفع نازیبائیهای سطح منطقه با اولویت معابر اصلی ؛ امحاء پوسترها، نوشته ها و آثار تبلیغاتی، پرده ها از سطح معابر و خیابانها ؛ تعویض، تعمیر و نوسازی مبلمان شهری و پارکی ؛ رفع نقص، مرمت، رنگ آمیزی و شستشوی کلیه تابلوهای معابر، راهنمائی و رانندگی و علائم هشداردهنده و ..... همچنین ارائه خدمات گسترده در سطح منطقه هشت به عنوان هسته مرکزی پایتخت معنوی ایران اسلامی حائز رتبه برتر در حوزه خدمات شهری مناطق گردیده است.

     

    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر