اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 73
    کد: 173849
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۱۲
    شهردار منطقه هشت در دیدار با رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 مشهد :

    مدیریت راهبردی با آموزش و پرورش شهروندان و توسعه شهر مدنی با همکاری مدیریت شهری

    دیدار شهردار منطقه8 به همراه مدیران شهرداری با رئیس آموزش و پرورش ناحیه2 به مناسبت روز معلم
    مدیریت راهبردی با آموزش و پرورش شهروندان و توسعه شهر مدنی با همکاری مدیریت شهری

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : دکتر حجت فرقانی در این نشست مشترک ضمن تبریک هفته معلم به تشریح و رویکرد مدیریت شهری در تعامل با آموزش و پرورش پرداخت و گفت :خاستگاه اصلی تمامی افراد مدارس است و ساختن شهری آباد و ارتقای سطح اگاهی و فرهنگ شهروندان با تعامل سازنده مدیریت شهری و مدیریت آموزش جامعه امکان پذیر میگردد.
    شهردار منطقه ضمن تبریک به مناسبت روز معلم و قددانی از زحمات تمامی معلمان بر اهمیت و جایگاه معلم و نقش این عزیزان در تربیت و ارتقاء هرچه بیشتر علم و ادب در جامعه تاکید کرد و گفت: سنت است که هر سال، همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری، روز معلم را گرامی بداریم. قطعاً اختصاص روزی برای بزرگداشت معلمان، سنتی ارزشمند و فرصتی مناسب برای اندیشیدن دوباره به آموزش و آموزگار است. بعید میدانم کسی از بین ما باشد که در مقام والای معلم و آموزگار تردید داشته باشد.
    دکتر حجت فرقانی گفت: نقش معلمان ستودنی است زیرا نقش تربیتی معلمان در فرآیند تعلیم و تربیت ازطریق حماسه سازی دراندیشه‌های جدید دانش آموزان درراستای کسب زندگی بهتروحضور عالمانه تردراجتماع بسیارمهم است .
    وی درادامه به همکاری مدارس در امورشهری وحقوق شهروندی درمنطقه اشاره کرد وگفت: مدارس بهترین فضا برای یادگیری وآموزش فرهنگ شهرنشینی است. این آموزش ها مستلزم همکاری مستمر بین مدیران مدارس ومدیران شهرداری منطقه است.

     

    تعداد بازدید: 73
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر