اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 36
    کد: 174792
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
    از ابتدای سال جاری؛

    جمع آوری 1000 مورد تابلو و موارد نازیبا از سطح محدوده شهرداری منطقه 8

    تابلوهای غیرمجاز نه تنها بر سیما و منظر شهری تأثیر گذار هستند که با عدم ایمنی لازم برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان می‎شوند.
     جمع آوری 1000 مورد تابلو و موارد نازیبا از سطح محدوده شهرداری منطقه 8

    شهردار منطقه هشت گفت: عملیات جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح معابر و پیاده روهای منطقه با اخطار و هشدارهای قبلی به منظور بهبود وضیعت سیما و منظر شهری صورت گرفته و همچنان در حال اجرا است.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، حجت فرقانی طرح مذکور به دنبال اجرای تبصره یک بند 2 ماده 55 قانون شهرداری‌ها در حال اجرا است که بر اساس آن شهرداری مکلف است از سد معابر عمومی، اشغال پیاده روها، رفع موانع موجود و آزادسازی معابر عمومی جلوگیری کند.
    وی ادامه داد: در این زمینه سعی شده با توجه به اینکه یکی از اهداف عمده حوزه زیباسازی شهری ایجاد بهداشت روانی و تلطیف بصری برای شهروندان است، ارتقاء سطح سیمای شهری را محقق نماید.
    فرقانی افزود: این طرح از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 1000تابلو و موارد نا زیبا به همت اداره خدمات و محیط زیست شهری منطقه در تمامی محلات و نواحی پر تردد آغاز شده است تا با اجرای بهینه این امر بتوانیم از لحاظ بصری، آرامش روانی و سیمای مطلوبی در جهت رفاه حال شهروندان ایجاد کنیم.
    شهردار منطقه هشت، با بیان اینکه نصب بدون ضابطه و بدون مجوز تابلوهای تبلیغاتی از عوامل دخیل در بروز آشفتگی در نما و منظر شهری است، عنوان کرد: تابلوهای غیرمجاز نه تنها بر سیما و منظر شهری تأثیر گذار هستند که با عدم ایمنی لازم برای شهروندان سبب بروز حوادث و خطرات احتمالی برای آنان می‎شوند.
    فرقانی خاطرنشان کرد: این اقدام در جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و انتظار می‎رود، شهروندان ضمن عدم نصب تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز در اجرای این طرح همکاری لازم را با شهرداری منطقه داشته باشند

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر