اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 44
    کد: 175037
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۲/۲۸
    همکاری مدیریت شهری و کمیته امداد در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی؛

    برپایی بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی مشهد

    برپایی بازارچه رمضان با مشارکت شهرداری منطقه هشت ، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج سازندگی در بوستان بزرگ کوهسنگی
    برپایی بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ کارآفرینی و مشاغل خانگی و کمک به اقتصاد خانواده‌های نیازمند بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی مشهد راه‌اندازی شد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، حجت فرقانی با اشاره به برپایی بازارچه رمضان در بوستان کوهسنگی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج سازندگی، بیان داشت: بازارچه رمضان در راستای تعاملات بین سازمانی و با هدف تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ کار آفرینی برپا گردیده است .
    وی افزود: در ماه پرخیر و برکت رمضان و در حاشیه برگزاری مراسم قرآن بهار جانها، با هدف آشنایی مردم مومن و خداجو با وضع محرومان و مشارکت آنان در کمک به فقرا و نیازمندان بازارچه خیریه رمضان برگزار می‌شود.
    فرقانی ضمن اعلام و تشریح فعالیت‌های فرهنگی این منطقه در ماه مبارک رمضان و دایر کردن بازارچه نیکوکاری رمضان افزود: در این بازارچه محصولات و دستاوردهای مددجویان کمیته امداد در معرض نمایش و فروش قرار می‌گیرد.
    وی تصریح کرد: رسیدگی به حال محرومان، آشنایی با فعالیت‌های خودکفایی و اشتغال مددجویان، ارائه خدمات مددکاری و اشتغال، کمک به امر ازدواج مددجویان، اجرای طرح اکرام و حامی‌یابی برای ایتام، کمک به امور فرهنگی آنان و اطعام و افطاری محرومان از دیگر برنامه‌های جشن رمضان و بازارچه نیکوکاری است.
    فرقانی ادامه داد: این بازارچه شامل 45 غرفه است که ۳۲ غرفه آن مربوط به مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد استان و مابقی مربوط به بسیجیان است.

    تعداد بازدید: 44
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر