اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 31
    کد: 176063
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

    عملیات هرس و فرم دهی پرچین های سطح منطقه هشت

    هرس 25000 هزار متر مربع پرچین های خیابان های امام خمینی و خرمشهر و بهشتی و نامجو آیلند خلیلی -،خیابان اخوند خراسانی ،خیابان دانش
    عملیات هرس و فرم دهی پرچین های سطح منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری مطنقه هشت : مهندس شیرازی با اعلام این خبر اظهار داشت: این اقدام به طور هماهنگ در راستای ارتقای سطح زیبایی نمای بصری فضای سبز موجود درسطح معابر و آیلندهای خیابان امام خمینی (ره) و خرمشهر و بهشتی و نامجو آیلند خلیلی و ،خیابان آخوند خراسانی ،خیابان دانش درحال انجام است. وی در ادامه خاطر نشان ساخت : هرس پرچین ها و ترون های معابر و رفیوژهای سطح شهر به صورت مستمر و مداوم به منظور ایجاد منظری زیبا و یکنواختی بیشتر در سطح فضای سبز شهری انجام می گیرد.
    شهردار منطقه هشت هدف از اجرای عملیات هرس را افزایش تولید شاخه های جوان ، فرم دهی و حذف شاخه های خشک و اضافی عنوان کرد وگفت: همه ساله عملیات آرایش و فرم دهی ترون و شمشادهای بلوارها و خیابانهای سطح شهرهمزمان باحذف علفهای هرز انجام می شود.
    هرس پرچین با هدف فرم دهی، حذف شاخه های خشکیده، آلوده، شکسته، بیمار، آفت زده، ترک خورده، پاجوش انجام می گیرد. شایان ذکر است پرچین ها یک ردیف از گیاهانی است که بصورت یک توده خطی، محکم در آمده اند و بعنوان حصار، دیوار و حاشیه بکار می روند.
     

    تعداد بازدید: 31
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر