اوقات شرعی
 • دوشنبه،12 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 36
    کد: 178194
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
    به مناسبت دهه کرامت بر پا میگردد :

    نمایشگاه پاتوق تجربه در بوستان کوهسنگی شهرداری منطقه هشت

    برپایی نمایشگاه پاتوق تجربه در بوستان کوهسنگی، در واقع مکانی برای گردآوری هنرمندان خلاق و انتقال تجربه آن‌ها به یکدیگر و شناساندن هنرهای
    اصیل به جوانان است.
    نمایشگاه پاتوق تجربه در بوستان کوهسنگی شهرداری منطقه هشت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت مهندس شیرازی از برگزاری نمایشگاه «پاتوق تجربه» در بوستان کوهسنگی خبر داد وافرزود: این نمایشگاه به همت شهرداری منطقه8 و معاونت اجتماعی و مشارکت‌ها در هر غرفه با حضور هنرمندان و جوانان علاقه‌مند به صنایع دستی و انواع کارآفرینی از13 تا23 تیر ماه از ساعت17الی22 انجام می‌شود.
    وی می‌افزاید: افرادی که در این نمایشگاه حاضر شده‌اند کارآفرین هستند و سعی داریم در سال تولید ملی این فرصت را برای جوانانمان فراهم کنیم تا ببینند با آموختن هنر و صنایع دستی می‌توانند تولیدکنندگان شایسته‌ای باشند.
    شهردار منطقه هشت بیان داشت: نمایشگاه پاتوق تجربه با رویکرد آموزش و انتقال تجارب هنرمندان برپا شده است. در نمایشگاه این امتیاز را به هنرمندان داده‌ایم تا در قبال آموزش به شهروندان غرفه فروش هم داشته باشند و محصولاتشان را بفروشند.
    شیرازی یادآور می‌شود: هدف ما تولید ملی و آموزش صنایع داخلی و هنرهایی است که مختص فرهنگ خودمان است. برای همین صنایع شاخصی مانند چرم، گلیم، جاجیم، سفال و کارهایی که این روزها طرف‌داران زیادی دارد، مانند پته‌دوزی و تراریوم را در این نمایشگاه آموزش می‌دهیم و عرضه می‌کنیم.
    هیچ فردی از روز اول هنرمند به دنیا نمی‌آید، هر فردی در این زمینه تلاش کرده است و با استفاده از تجربه‌های کسب‌شده، استعداد و خلاقیتش می‌تواند موفقیت‌های زیادی را به دست آوردشیرازی با اشاره به این موضوع به جوانان تذکر می‌دهد: به‌طورمسلم هر هنرمندی در زمینه‌ای خاص قابلیتی دارد که با تلاش بسیار توانسته آن را به‌ویژگی خاصی تبدیل کند. هنرمندان فرصت تجربه‌کردن، شکست‌خوردن، درس‌گرفتن و ادامه‌دادن را به خودشان می‌دهند، درست همان چیزی که جوانان امروز از خودشان سلب می‌کنند.

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر