اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 35
    کد: 180937
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

    برگزاری نمایشگاه کوهسنگی گذرگاه فرهنگ و هنر شهری در منطقه 8 مشهد

    احیای شهرسازی فرهنگ مدار یکی از اولویت‌های مدیرت شهری شهروند مدار است و بوستان بزرگ کوهسنگی به‎‌عنوان یکی از قطب‎های گردشگری شهری مشهد با وجود پتانسیل‎های فرهنگی و هنری از قبیل چهار سوق هنر و خانه هنرمندان مشهد، مکان مناسبی برای اجرای طرح گذر فرهنگ و هنر است.
     برگزاری نمایشگاه کوهسنگی گذرگاه فرهنگ و هنر شهری در منطقه 8 مشهد

    شهردار منطقه 8 مشهد از برپایی نمایشگاه فصلی گذر فرهنگ و هنر با مشارکت شهرداری مشهد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه هنرمندان مشهد خبرداد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، علی شیرازی با بیان خبر بالا خاطرنشان کرد: ارتقای سطح اجتماعی و شهروندی فرهنگ و هنر و ورود به فضای شهری از اهداف مهم برپایی گذر فرهنگ و هنر است.
    وی ادامه داد: این نمایشگاه به‌‎عنوان مکانی برای ارایه تولیدات هنری و فرهنگی هنرمندان به شهروندان با اتخاذ رویکرد ثروت آفرینی از طریق فرهنگ و هنر در محل بوستان کوهسنگی مشهد برپا شده است .
    شیرازی خاطرنشان ساخت: احیای شهرسازی فرهنگ مدار یکی از اولویت‌های مدیرت شهری شهروند مدار است و بوستان بزرگ کوهسنگی به‎‌عنوان یکی از قطب‎های گردشگری شهری مشهد با وجود پتانسیل‎های فرهنگی و هنری از قبیل چهار سوق هنر و خانه هنرمندان مشهد، مکان مناسبی برای اجرای طرح گذر فرهنگ و هنر است.
    شهردار منطقه 8 مشهد اضافه کرد: نمایشگاه گذر فرهنگ و هنر با هدف ارائه آثار هنری وابسته به صنایع فرهنگی شامل هنرهایی متنوع چون سفالگری، نقاشی،‌ زیورآلات، کاشی، هنرهای مرتبط با چرم و پارچه، عروسک، کتاب، میناکاری و قلمزنی، چوب و … در کوهسنگی مشهد به‌عنوان یکی از مراکز مهم و محل تجمع شهروندان و زائران برگزار می‏‎گردد.
    شیرازی افزود: این نمایشگاه با حضور 100 هنرمند در ۴۵ غرفه، از ۲۶ الی ۳۰ مرداد ماه به مدت ۵ روز در کوهسنگی مشهد از ساعت ۱۹ الی ۲۳ میزبان علاقه‌مندان و هنردوستان است.
    گفتنی است؛ نمایشگاه گذر فرهنگ و هنر با همکاری شهرداری مشهد، خانه هنرمندان، اداره هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، اداره ارشاد و شهرداری منطقه8 برگزار می‎شود.

    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر