اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 16
    کد: 182378
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
    شهردار منطقه هشت :

    شوراهای اجتماعی محلات بهترین فرصت برای شناخت چالش‌ها و معضلات شهری، منطقه‌ای و محلی

    جلسه شورای اجتماعی محله بهشتی با حضور شهردار منطقه8 و با 3دستورکار بررسی آیین‌نامه داخلی شورا، اولویت‌بندی خیابان‌های محله برای اجرا و همچنین بهبود وضعیت بهداشتی محله با جمع‌آوری زباله‌ها برگزار شد
    شوراهای اجتماعی محلات بهترین فرصت برای شناخت چالش‌ها و معضلات شهری، منطقه‌ای و محلی

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت : شهردار منطقه8 مشهد در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه شوراهای اجتماعی محلات بهترین فرصت برای شناخت چالش‌ها و معضلات شهری، منطقه‌ای و محلی هستند، اظهار کرد: شورای اجتماعی محله باید به غیر از مباحث فرهنگی به دیگر موضوعات شهری از جمله شهرسازی، زیست محیطی، اجتماعی و... نیز بپردازد و با شناسایی و اولویت‌بندی‌کردن مشکلات و نیازهای محله این موضوعات را با شهرداری در میان بگذارد.
    مهندس علی شیرازی با تأکید بر اینکه اعضای شورا به‌عنوان نمایندگان مردم محله وظیفه سنگینی برعهده دارند ادامه داد: اعضای شورای اجتماعی محله می‌توانند با اخذ نظر شهروندان پیشنهادهای خود را درباره طرح‌های عمرانی، خدماتی و... به شهرداری ارائه دهند و سپس با جدیت پیگیر این موضوعات برای اجرا باشند.
    وی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در اداره محله خودشان، علاوه‌‌بر افزایش مشارکت آنان در مدیریت محله، سبب می‌شود تا مدیران شهری هم دقت بیشتری به امور آن‌ها داشته باشند و در جریان خواسته‌های محلی قرار بگیرند.
    در ادامه جلسه دستور کار مرتبط با معرفی خیابان‌هایی از محله برای پیاده‌روسازی بود که بودجه‌ای از سوی شهرداری برای این اقدام در نظر گرفته شده است، با رأی و نظر اعضا و بررسی‌هایی که از زمان برگزاری جلسه گذشته تاکنون صورت گرفته بود، مقرر شد تا خیابان‌های دکتر بهشتی، بولوار شهید خلیلی، رودکی، پارس، همت، جهان‌آرا و نامجو در اولویت این موضوع قرار گیرند.
     

    تعداد بازدید: 16
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر