اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 14
    کد: 182486
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
    به منظور رفع خطر و نگهداشت شهری صورت می‌گیرد؛

    مرمت و لکه‌گیری اضطراری موارد خطری و موارد اعلامی شهروندان در سامانه ارتباط مردمی 137

    موفقیت در خدمت‎رسانی زمانی حاصل می‌شود که سازمان بتواند در برآورده ساختن نیازهای مشتریان خود و همچنین واکنش سریع به تغییرات محیطی توانایی لازم را داشته‌ باشد.
     مرمت و لکه‌گیری اضطراری موارد خطری و موارد اعلامی شهروندان در سامانه ارتباط مردمی 137

    شهردار منطقه 8 مشهد از اختصاص 2 میلیارد و 500 میلیون ریال به مرمت و لکه‌گیری اضطراری موارد خطری و موارد اعلامی شهروندان در سامانه ارتباط مردمی 137 خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، علی شیرازی با اعلام خبر فوق بیان کرد: شهر و بافت شهری موجود زنده و پویا است و هر روزه نیازها و نگهداری خاص خود را می‌‎طلبد که تعمیرات اضطراری بر مبنای نیازهای شهروندان و درخواست‏های مرکز 137 اولویت کاری مدیریت شهری با هدف تکریم ارباب رجوع و شهروندمداری است.
    وی افزود: موفقیت در خدمت‎رسانی زمانی حاصل می‌شود که سازمان بتواند در برآورده ساختن نیازهای مشتریان خود و همچنین واکنش سریع به تغییرات محیطی توانایی لازم را داشته‌ باشد.
    شیرازی ادامه داد: در جلسه هم‎‏اندیشی و بررسی پروژه‎های معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 8 نیز بر تسریع و تسهیل پیگیری و پاسخ‌گویی به درخواست‌های مردمی تاکید شد و خاطرنشان کرد: ارتباط نزدیک مردم با شهرداری سبب تسهیل و حل مشکلات شهروندان و بالا بردن سطح رضایتمندی مردم نسبت به شهرداری می‌شود.
    شهردار منطقه 8 مشهد در پایان هدف از اجرای پروژه ساماندهی موارد اظطراری و خطری را کنترل و ساماندهی نیازها و معضلات شهری با استفاده از تجهیز امکانات ستادی و عملیاتی و حذف بروکراسی های سازمانی جهت اعتلا و ارتقاء ابعاد زندگی شهری دانست و اعلام کرد: موارد لکه‌‎گیری آسفالت و تعویض جداول معابر فرعی در سطح منطقه در حال اجرا است.

    تعداد بازدید: 14
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر