اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 14
    کد: 182513
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

    آمادگی شهرداری منطقه 8 با تشکیل اکیپ اجرایی استقبال از مهر

    شناسایی نواقص موجود و اقدام عملی در راستای رفع نواقص مدارس سطح منطقه از اقدامات کارگروه استقبال از مهر شهرداری منطقه 8 است.
     آمادگی شهرداری منطقه 8 با تشکیل اکیپ اجرایی استقبال از مهر

    شهردار منطقه 8 مشهد از آمادگی عوامل مدیریتی و اجرایی خود جهت تعامل سازنده با مراکز آموزشی ذیربط در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت، علی شیرازی ضمن تاکید بر اجرای دقیق و گسترده طرح استقبال از مهر گفت: همکاری و تعامل سازنده در خصوص رفع مسائل مدارس، مستلزم مشارکت همه جانبه سازمان‌های مرتبط می‌باشد و در همین راستا شهرداری منطقه با هدف ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان و ساماندهی وضعیت مدارس منطقه آمادگی خود را در زمینه‏های مختلف از قبیل جمع‎آوری خاک و نخاله مدارس؛ تفکیک آبخوری از سرویس بهداشتی مدارس؛ تعویض جداول فرسوده پیرامون مدارس؛ رنگ‎‏آمیزی و هرس درختان و لکه‎گیری آسفالت مدارس ... اعلام کرد.
    وی ادامه داد: شناسایی نواقص موجود و اقدام عملی در راستای رفع نواقص مدارس سطح منطقه از اقدامات کارگروه استقبال از مهر شهرداری منطقه 8 است.
    گفتنی است هدف از تشکیل کارگروه بررسی وضعیت مدارس از لحاظ امکانات آموزشی بهداشتی و ایمنی است که با مشارکت شهرداری منطقه 8 و اموزش و پرورش ناحیه 3و2 و مراکز بهداشت ذیربط محقق شده است.

    تعداد بازدید: 14
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر