اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 9
    کد: 184367
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
    به مناسبت روز جهانی کودک بر گزار میگردد :

    ویژه برنامه مشارکتی مدیریت شهری و آموزش و پرورش استثنایی مشهد " بر بال پروانه ها"

    ویژه برنامه بر بال پروانه ها به مناسبت روز جهانی کودک و با هدف تقویت استعداد های توان یابان ذهنی و افزایش آگاهی‌ شهروندان
    ویژه برنامه مشارکتی مدیریت شهری و آموزش و پرورش استثنایی مشهد " بر بال پروانه ها"

    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر برگزاری ویژه برنامه بر بال پروانه ها به مناسبت روز جهانی کودک بیان داشت : با هدف تقویت استعداد های توان یابان ذهنی و ارتقاء اذهان عمومی درباره مسائل مربوط به معلولیت‌های مختلف و افزایش آگاهی‌ شهروندان برنامه فوق الذکر با مشارکت شهرداری منطقه هشت و آموزش و پرورش استثنایی مشهد و معاونت اجتماعی و مشارکت های شهرداری مشهد اجرا میگردد .
    مهندس علی شیرازی در ادامه افزود : پیشرفت به سوی مدرنیته که یکی از ابعاد آن دنیای بزرگ فضای مجازی است. در کنار مزایایی که می تواند داشته باشد موجب معایب و کاستی هایی در برقراری ارتباطات میان فردی، شادی و نشاط جمعی، عدم پی بردن به برخی توانایی ها و تلف شدن بسیاری از فرصت ها می شود. از طرفی در جوامع صنعتی و سنتی که همزمان با توسعه تکنولوژی، رشد بیماری های خاص موجب به وجود آوردن کودکانی با نیازهای ویژه می شود و باتوجه به شرایط کنونی، شهرهای بزرگ نیازمند ایجاد فضایی مفرح که تقویت کننده روحیه جسمی و ذهنی هستند.از این رو ویژه برنامه با بال پروانه ها با هدف حفظ و ارتقاء نمایه های ذهنی ایجاد شده نسبت به افراد با نیاز های ویژه در شهروندان، حمایت از خلاقیت های دانش آموزان با نیازهای ویژه، ایجاد نشاط اجتماعی و همچنین تقویت استعداد های معلولین برگزار میگردد.
    شایان ذکر است ویژه برنامه بر بال پروانه ها در روز جهانی کودک در مدارس کودکان با نیازهای ویژه سطح منطقه هشت برگزار خواهد شد.
     

    تعداد بازدید: 9
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر