اوقات شرعی
 • چهارشنبه،24 مهر 1398
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه هشت
    تعداد بازدید: 12
    کد: 184458
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
    با هدف ترمیم و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه و در راستای ارتقای سطح وضعیت جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب و با همت اداره فنی و عمران شهرداری منطقه هشت صورت پذیرفت.

    پایان عملیات جدول گذاری و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه هشت

    شهردار منطقه هشت : در راستای بهسازی منظر شهری، عملیات اجرایی تخریب، نوسازی و بهسازی جداول فرسوده معابر منطقه هشت به پایان رسید .
    پایان عملیات جدول گذاری و ساماندهی وضعیت جداول سطح منطقه هشت

    مهندس شیرازی با اعلام این مطلب عنوان کرد: در راستای بهسازی منظر شهری، عملیات اجرایی تخریب، نوسازی و بهسازی جداول فرسوده معابر منطقه هشت به پایان رسید . مهندس شیرازی با بیان این مطلب افزود: ساماندهی و رفع نواقص جداول و جوی ها در سطح معابر منطقه هشت با عنایت به اهمیت و مرکزیت این منطقه شهری از اقدامات عمرانی سازمان شهروند مدار شهرداری به شهروندان و ساکنان مناطق مختلف شهری است که با هدف ساماندهی وضعیت آبهای سطحی اجرایی و به بهره برداری رسیده است .
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت؛ پروژه جدول گذاری و هدایت آبهای سطحی سطه منطقه هشت (فرعی های خیابان امام خمینی، خیابان امام رضا (ع) ملک الشعرای بهار و خیابان بهشتی و مدرس ) با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال در سال 98 با هدف رفع آبگرفتگی معابر و جمع‌آوری آبهای سطحی عملیاتی گردیده است .
    مهندس شیرازی در ادامه خاطر نشان ساخت : با توجه به اهمیت و ضرورت توجه به مسائل عمرانی شهر، مدیریت شهری با هدف ساماندهی معابر و همچنین زیباسازی فضاهای شهری عملیات بهسازی و جدولگذاری را در سطح منطقه اجرا گردید.
    وی تصریح کرد: در این راستا و با هدف ارتقای سطح بهداشت محیط زندگی شهروندان و ایجاد رضایت شهروندان بازسازی جوی و کانالها و مرمت جزئی ابنیه سطح منطقه با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال با هدف بهسازی جوی و کانیو های معابر و رفع آبگرفتگی در خیابان های پرتردد و شهروند پذیر صورت پذیرفته است.
    ایشان هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح کیفی معابر، افزایش خدمات رسانی به شهروندان و بهسازی مناظر شهری عنوان کردو گفت : تسهیل در تردد و عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی فضاهای شهری و مناسب سازی پیاده روها و جداول حاشیه خیابان های شهر از دیگر اهداف اجرای این طرح است.
    شایان ذکر است شروع به کار پروژه تهیه و تعویض جدول و کانیو های فرسوده جهت هدایت صحیح آب های سطحی در خیابان های امام رضا (ع ) ، امام خمینی ( ع ) ، مدرس ، بهشتی و بهار از تاریخ 1/4/98 و در قالب 5 پروژه با اعتبار 10 میلیارد ریال و مساحت 5هزار متر به انجام رسیده است .

     

    تعداد بازدید: 12
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر