اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 220
    کد: 27686
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۴/۲۵

    محفل انس با قرآن "کوهسنگی "

    تشریح ویژگیهای ماه رحمت توسط استاد برجسته روانشناسی خانواده
    محفل انس با قرآن "کوهسنگی "

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت :معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت بیان داشت مراسم روخوانی قرآن، تواشیح و بیان احکام و سخنرانی کارشناسان دینی و برگزاری مسابقات قرآن از برنامه‌های طرح نسیم وحی در بوستان کوهسنگی میباشد که با سخنرانی استاد برجسته روانشناسی خانواده حال و هوایی دیگر پیدا نموده است .
    مهندس علی عربپور ضمن اعلام این خبر افزود : هدف از برگزاری جلسات قرآن و اجرای طرح نسیم وحی در بوستان‌های سطح شهر مشهد، توجه به آموزه‌های کلام وحی در متن زندگی مردم است، وی افزود : در این طرح شهروندان با بهره‌گیری از فضای معنوی و قرآنی در بوستان‌های سطح شهر ؛علاوه بر استفاده از فضای طبیعت از آموزه‌های قرآنی در بهار قرآن بهره‌مند می‌شوند.
    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه هشت اضافه نمود : برنامه‌ محفل انس با قرآن کوهسنگی با هدف ترویج فرهنگ قرآن و استفاده از ظرفیت‌های بوستان کوهسنگی به دلیل گرمای هوا و بهره‌برداری شهروندان از فیوضات معنوی و هوای مناسب در کناریکدیگر برگزار میگردد.
    گفتنی است از قسمت های مورد استقبال شهروندان ؛کارگاه اموزشی مهارتهای اجتماعی اخلاق در خانواده توسط استاد برجسته روانشناسی خانواده " دکتر نبی" میباشد که همه شب مخاطبین زیادی را به خود جلب مینماید
     

    تعداد بازدید: 220
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر