اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 147
    کد: 35515
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۱/۱۳

    اقدامات مدیریت شهری منطقه هشت در بارش زمستانی شهر مشهد

    مهندس اصغری : ایمن سازی معابر پرتردد در سطح منطقه اولویت اکیپ زمستانه شهرداری منطقه هشت میباشد.
    اقدامات مدیریت شهری منطقه هشت در بارش زمستانی شهر مشهد

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8:شهردار منطقه هشت با اعلام خبر آمادگی صددرصدی مدیریت شهری منطقه هشت در راستای مقابله با برف ویخبندان و تسهیل در عبور و مرور زائران ومجاوران بیان داشت : با فرارسیدن شروع فصل سرما و در راستای خدمت رسانی بهتر به شهروندان در ایام زمستان، ستاد برف روبی منطقه ، کلیه نیروها و تجهیزات خود را برای استقبال از این فصل آماده و اقدام به شناسایی و رفع خطر از نقاط حادثه خیز و پرخطر شهری کرده بود .
    شهردارمنطقه هشت با بیا ن ابن مطلب افزود : در همین راستا اداره خدمات شهری در خصوص مقابله با برف ویخبندان و تسهیل در عبور و مرور زائران و مجاوران اقدام به اجرای عملیات نمک پاشی در سطح معابر منطقه 8 به میزان 140 تن توسط 15 دستگاه خاور و3 دستگاه نیسان کمپرسی، به کمک 45 نفراز نیروهای خدوم خدمات شهری نموده است.
    مهندس اصغری با اشاره به وجود ادارات و مراکز درمانی متعدد و مطب های پزشکان در خیابان های این منطقه افزود آمادگی صددرصدی اداره خدمات شهری منطقه هشت با هدف تسهیل در رفت و آمد شهروندان عزیزهمواره مورد توجه میباشد که در این راستا عقد قرارداد با ماشین آلات برف روبی جهت حضور در مواقع بارندگی و همچنین هماهنگی با راهور منطقه جهت استفاده از خودرو های یدک کش، به منظور هماهنگی در ارائه هر چه بهتر خدمات و مقابله با مشکلات احتمالی ناشی از بارش برف ، و دپوی مواد مورد نیاز عملیات برفروبی و کنترل و نظارت بر تجهیزات فردی پیمانکار مخصوص عملیات زمستانی ،و برنامه ریزی و تعیین محدوده نظارتی عوامل اجرایی اکیپ زمستانی از اقدامات پیش بینی و اجرا شده منطقه هشت در راستای خدمترسانی کامل و اجرای عملیات زمستانه میباشد..
    . مهندس اصغری خاطر نشان کرد: به منظور هماهنگی در ارائه هر چه بهتر خدمات و مقابله با مشکلات احتمالی ناشی از بارش برف این منطقه با شناسایی نقاط حادثه خیز و پر خطر شهری + ساخت و تجهیز انبار + آمادگی نیروهای اکیپ عملیات زمستانی + برنامه ریزی و تعیین محدوده نظارتی جهت عوامل اجرایی + تکمیل و تجهیز عوامل انسانی ماشین آلات " آمادگی کامل جهت مقابله با موارد احتمالی زمستان را دارد.
    همچنین از اقدامات دیگر شهرداری منطقه هشت جانمایی و نصب تعداد 28 باکس شن و نمک در جنب کلیه سطوح شیبدار معابر پرتردد از جمله بزرگراه شهید کلانتری و تقاطع غیر هم سطح جهاد در گذشته بوده تا در مواقع ضروری در عملیات ها استفاده و تسهیل در تردد وسایل نقلیه گردد.

    وی در پایان با ابراز امیدواری گفت: امید است با فرهنگ‌سازی و تعامل شهروندان زمستانی بدون خطر و بدور از حادثه را شاهد باشیم.

     

    تعداد بازدید: 147
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر