اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 288
    کد: 35554
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۱/۱۴

    ارتقای کیفیت فضای شهری و بهسازی فضاهای عمومی اولویت شهروندان است .

    اجرای نورپردازی میدان ورودی بزرگراه شهید کلانتری" میدان انقلاب " با اعتباری بالغ بر 370 میلیون ریال
    ارتقای کیفیت فضای شهری و بهسازی فضاهای عمومی اولویت شهروندان است .

    شهردار منطقه هشت با اعلام خبر فوق بیان داشت : امروزه ارتقای کیفیت فضای شهری و زیباسازی شهر به یکی از مهم ترین درخواست های شهروندان تبدیل شده و به ابتدای لیست وظایف مدیریت شهری آمده است.
    زیباسازی محیط شهری سرفصل جدید و گسترده خدمات شهری را پربارتر نموده است . نورپردازی میادین و معابر و بوستان ها ی شهری یکی از اقدامات مدیریت شهری در راستای ارتقای سطح ایمنی شهروندان و افزایش زیبایی بصری شهر میباشد .
    مهندس اصغری با تشریح موضوع نورپردازی شهری خاطر نشان ساخت : نورپردازی در واقع نشان دادن حریم عمومی موجود در فضای شهری و نورپردازی شهری، ترکیبی از نورپردازی معابر، بناها، مبلمان شهری و نورپردازی های مناسبتی است که علاوه بر ایجاد شرایط ادامه فعالیت ها و کارکردهای شهری در هنگام شب، در ایجاد امنیت، آسایش و جذابیت محیط های شهری نیز می تواند نقش بسزایی ایفا کند.
    وی افزود : در محیط های شهری ایجاد امنیت در شهر برای آسودگی در هنگام کار و فعالیت شبانه از جمله شاخصه های مهم نورپردازی شهری است.
    مهندس اصغری در ادامه افزود : با توجه به تاثیرگذاری نورپردازی در زیباسازی سیمای شهری و با هدف زیبایی نمای شهری و استفاده بصری شهروندان از فضای شهری عملیات نورپردازی میدان انقلاب صورت پذیرفت .
    شهردار منطقه هشت افزود : نورپرداری فضاهای شهری با ایجاد وضوح دید برای مردم و روشن نمودن نقاط کور، پنهان و جرم خیز موجب راحتی و آسایش شهروندان برای حضور دائمی و بهره برداری بیشتر شهروندان از فضاهای شهری می¬شود.
    شهردار منطقه تصریح کرد: اجرای طرح های زیباسازی با هدف طراوت و زیبایی چشم اندازهای شهری و بهسازی فضاهای عمومی صورت می گیرد
    مهندس اصغری در پایان افزود : نورپردازی و زیباسازی شهر می تواند ضمن بهبود کیفیت زندگی شهری، نقش مهمی در افزایش جذابیت، زمان فعالیت و امنیت شهری برای گردشگران و به تبع آن توسعه گردشگری شهری را نیز به همراه داشته باشد.

     

    تعداد بازدید: 288
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر